Avrupada geçen çocukluk ve Türkiye' de devam eden gençlik ve eğitim hayatından sonra iş dünyasında erkek egemen sektörde kendine yer edinmek için gece gündüz çalışırken bir taraftan da renkli ve zevkli dünyasında hep kurduğu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için her şeyini ortaya koyan girişimci bir annenin hikayesi...

Kadın olmak ve kendi tarzını, hayata bakışını her yaşta ifade edebilmek için ayakkabılarımız bizi geçtiğimiz tüm zorlu yollarda uzak hedeflere, başarılara, mutluluklara taşımakta. Ne giydiğimizi, kim olduğumuzu ifade ederken en saklı hazinelerimizin anahtarları çoğu zaman ayakkabılarımızın detaylarında saklıdır.

Çalışırken hayat hızla akarken, seçimlerimiz bizi varmamız gereken hedeflere ve ayaklarımız bizi gittiğimiz tüm zaferlere taşırken ayakkabılarımızın verdigi rahatlık şıklık ve kalite ile bütünlendiğinde tüm dünyayı kurtarabileceğimize inanırız. 

Markamız, güçlü güvenli tüm kadınların modern dünyada yetmeye çalıştıkları tum işlerde ve başarmaya çalıştıkları tum hedeflerde ihtiyaçları olan konforu rahatlığı şıklığı ve kaliteyi, renkli ve çok seçenekli modelleri ile sunmakta. 

Birbirinden farklı ve kıymetli kadınlarımız bu yılın güçlü ve canlı renkleri ile kendilerini ifade ederken klasik tercihler ile stilini tamamlayacak.

Biz, her kadının kutsallığını, güzellik ve zerafetini, taşıdığı sorumlulukları bu dünyaya kattığı değeri, ayakkabılarımızın kalitesi ve en seçkin modelleri ile taşımaya gönüllüyuz

Vazgeçemeyeceğiniz tarzımız rahatlık ve özgünlüğümüz ile uzun yıllar sizinle olmak için birlikte yeni ve umutlu yollarda yürümek ve birlikte zamansız koleksiyonlarımızda sizinle olmayı umuyoruz.

Sevgilerimizle,

Çerez Kullanımı

Sacralita, size en iyi alışveriş hizmetini sunabilmek için çerez kullanmaktadır. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.